Bieg PoBłocie

III Bieg Pobłocie 14 październik 2017r

plakat-2 bieg III

 

Zapisy https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScKC7wFyKoyvey0gGCHC7ohBYJWomA5PGQNJQ-A0KSYFghtbQ/viewform

Organizatorzy:  Stowarzyszenie Maraton Lubelski oraz Świetny Spokój u Rybaków. 

Start w miejscowości Lipniak – meta na terenie naszego ośrodka. Pierwsze kilometry wiodą przez ścieżkę przyrodniczą Perehod – mijając Staw Dziki, dalej ścieżką między Stawem Duża Zośka a Stawem Perehod. Po wybiegnięciu z lasu będzie znajdował się pierwszy punkt z wodą – w Pieszowoli (8 km), a drugi w Sosonowicy-Dwór (ok. 16 km). Dalej trasa wiedzie wzdłuż brzegu Jeziora Hetman i Kanału Wieprz-Krzna. Na mecie na biegaczy czekają pamiątkowe medale, pieczone ziemniaki i wiele niespodzianek.

Bieg Pobłocie to nie tylko okazja do wyrwania się z miasta, do spróbowania się w delikatnym trailu, do przewietrzenia się w lesie, złapania dystansu… To także dobry moment na spokojne, radosne spotkanie w gronie większych i mniejszych miłośników biegania.
Nie ma się co zastanawiać!

 

Tymczasem kolejna edycja biegu już za nami.

II Bieg PoBłocie  1.10.2016r

Mamy ogromną radość zaprosić wszytkich biegających i kibicujących na wspaniałe wydarzenie jakim jest Drugi Bieg PoBłocie. Po ubiegłorocznym wielkim sukcesie przyszła pora zrobić ten bieg po raz kolejny. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w biegu oraz do kibicowania na mecie biegu w naszym ośrodku. Zapisy wkrótce. Śledźcie naszego Facebooka oraz Facebooka Stowarzyszenia Maraton Lubelski oraz stronę podaną poniżej zapowiedzi.

ZAPISY NA BIEG POD TYM ADRESEM

po-blocie-zapowiedz

No i ruszamy! Jeśli ktoś ma ochotę pobiegać w pięknych okolicznościach przyrody – to ta impreza jest właśnie dla niego/niej!

więcej na : https://m42aton.wordpress.com

 

Noclegi

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom uczestników/ek i kibiców/ek biegu, oferujemy możliwość noclegu na 1 dobę oraz za pojedyncze łóżko. Mile widziane rezerwacje grupowe – każdy domek to 7 miejsc noclegowych + ewentualne dostawki we własnym zakresie (materac, karimata, itp.) Koszt noclegu to 60 zł /osobodoba. Rezerwacji można dokonywać mailowo, telefonicznie, smsowo, poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie oraz profil Facebook.

Zapraszamy !!!

I Bieg PoBłocie  7.11.2015

W sobotę 7 listopada Świetny Spokój stał się metą dla biegaczy i biegaczek Biegu PoBłocie :) Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na naszej stronie.

Listopadowa słota jest idealna na ekstremalne bieganie. Takie bieganie odbyło się w ostatnią sobotę pomiędzy Lipniakiem i Uhninem.
A na mecie biegu mieliśmy wielką przyjemność gościć wszystkich wygranych i wygrane u siebie 🙂

Było tak super, że przed nami jeszcze nie jedna taka impreza sportowa!

Poniżej nasza galeria, a u jednego z biegaczy jeszcze fajniejsza 🙂 Zajrzyjcie TU.

Dziękujemy Stowarzyszenie Maraton Lubelski, Bieg Rzeźnika, Poleski Park Narodowy.

Bieg Pobłocie
7 Listopada 2015 Bieg Po Błocie