Noclegi w Ośrodku Świetny Spokój u Rybaków

Hej! Witamy w prawdopodobnie najlepszym miejscu na Ziemi:)

Oferujemy noclegi w komfortowych domkach całorocznych. Świetny Spokój to efekt naszych wieloletnich planów i starań. Od pierwszego pomysłu mineło już 6 lat. W tym roku możemy Was serdecznie do nas zaprosić abyście mogli poczuć pozytywną energię tego miejsca i naładować  akumulatory.

Do zobaczenia!

Kasia i Radek

Gospodarze Ośrodka Wypoczynkowego Świetny Spolój u Rybaków

Noclegi w Świetnym Spokoju

Ośrodek wypoczynkowy Świetny Spokój u Rybaków to kompleks siedmioosobowych, pięknie urządzonych domków całorocznych. Zapewniamy noclegi w komfortowych warunkach, położone w wyjątkowym miejscu Lubelszczyzny.

Noclegi w domkach całorocznych

Na parterze każdego domku znajduje się salon z rozkładanym narożnikiem, kominkiem i tv oraz aneksem kuchennym. Jest również łazienka z prysznicem i osobny 2 osobowy pokój. Na antresoli zaś do dyspozycji jest 3 osobowa sypialnia. Przed każdym domkiem znajduje się zadaszona weranda z leżakami, hamakiem, stolikiem i grillem.

Zapewniamy noclegi w komfortowych warunkach

Więcej informacji o domkach na stronie Rezerwacja Domku

Parking

Na terenie obiektu znajduje się  bardzo duży utwardzony parking.Duzy utwardzony parking Ośrodka Wypoczynkowego Świetny Spokój u Rybaków

 

 Wypożyczalnia rowerów

Rower to najprzyjemniejsza forma zwiedzania naszej okolicy, dlatego wyposażyliśmy nasz ośrodek w piękne, lekkie i dobrej klasy holenderskie dwukołowce. Do dyspozycji mamy również przyczepkę do przewozu dzieci rowerem oraz fotelik.

Wypożyczalnia rowerów Ośrodka Wypoczynkowego Świetny Spokój u Rybaków

Chata grillowa i altana imprezowa

Na terenie ośrodka znajdują się wyposażona chata grillowa, w której zmieszczą się mieszkańcy wszystkich domków oraz zadaszona altana, która jak się okazało, poza jej oczywistym zastosowaniem czyli imprezami okolicznościowymi, świetnie sprawdziła się jako scena  do odkrywania swoich talentów wokalno artystycznych 🙂 . Czasami przychodzi ochota na podrygiwanie i pląsanie przy rytmach muzyki z naszych altanowych głośników. Warto również pomyśleć o pokazach filmowych bo i do takich jesteśmy przygotowani.

Chata Grillowa Świetny Spokój u Rybaków
Altana imprezowa karaoke Świetny Spokój u Rybaków

Basen

Na terenie ośrodka,  w sezonie letnim dostępny jest duży basen. Można się w nim schłodzić w upalne dni, podryfować na materacu i relaksować się w słońcu. Na życzenie klientów zakładamy siatkę do gry.

 basen

Rozrywka dla dzieci

Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw oraz mnóstwo miejsca do czynnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Do dyspozycji naszych Gości mamy różne gry i zabawy ogrodowe i planszowe.

Zalesie (717)

Wyżywienie

Istnieje możliwość przygotowywania posiłków w Chacie Grillowej która wyposażona jest w przyrządy oraz urządzenia do tego niezbędne. W pobliskich miejscowościach znajdują się liczne bary i restauracje w których można zjeść smaczny obiad, polecamy szczególnie świeżą rybkę 🙂